13 stycznia 2018 roku Spotkanie Świąteczno- Noworoczne Pszczelarzy z Powiatowego Koła Pszczelarzy w Jędrzejowie.

Pszczelarze z Powiatowego Koła Pszczelarzy w Jędrzejowie uczestniczyli w spotkaniu świąteczno- noworocznym. W spotkaniu uczestniczyli także zaproszeni goście: Starostę Jędrzejowskiego w zastępstwie  reprezentował Pan Paweł Olszak, Burmistrz Jędrzejowa Pan Marcin Piszczek, O.O Edward  Stradomski, Powiatowy Lekarz Weterynarii Pan Mirosław Równicki. Świętokrzyski Związek Pszczelarzy w Kielcach reprezentował Prezes Pan Andrzej Dąbrowski oraz Pani Iwona Łodo.

W trakcie spotkania uczestnicy przełamali się opłatkiem, złożyli sobie życzenia. Zaproszeni goście złożyli życzenia pszczelarzom, a Powiatowy Lekarz Weterynarii zachęcał pszczelarzy do udziału w Konferencji Weterynaryjnej, która odbędzie się w lutym 2018r. w Kielcach.

Prezes Świętokrzyskiego Związku Pszczelarzy w Kielcach uhonorował brązowymi odznakami Polskiego Związku Pszczelarskiego trzech pszczelarzy: Lucjan Wasil, Janusz Wójcicki i Jan Stępień. Następnie wszyscy biesiadowali.

Spotkanie przebiegało w bardzo miłej i rodzinnej atmosferze.

Janusz Stanik