W dniu 24.07.2023 r. pomiędzy Świętokrzyskim Związkiem Pszczelarzy a Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa została podpisana umowa na realizacje projektu I.6.2 „Interwencja w sektorze pszczelarskim - interwencje, wspieranie modernizacji gospodarstw pasiecznych”. W związku z powyższym proszę o dostarczanie niezwłocznie do biura ŚZP dokumentów potrzebnych do uzyskania refundacji a mianowicie:

1. Jedną kserokopię faktury – potwierdzoną za zgodność z oryginałem czytelnie imieniem i nazwiskiem ( niebieskim długopisem).
  2. Jedną kserokopię dowodu zapłaty – potwierdzoną za zgodność z oryginałem czytelnie imieniem i nazwiskiem ( niebieskim długopisem),nie dotyczy jeśli przelew wykonany jest drogą elektroniczną i zawiera adnotację , że został sporządzony na podstawie ustawy Prawo bankowe i nie wymaga dodatkowych podpisów oraz stempla bankowego.
  3. Jednej kserokopii dokumentu potwierdzającego wprowadzanie produktów na rynek legalnie np. Rolniczy Handel Detaliczny. Sprzedaż Bezpośrednia.

Powyższe dokumenty należy złożyć do biura Związku lub za pośrednictwem Poczty Polskiej w nieprzekraczalnym terminie do

11.08.2023 r.

Sprzęt /maszyny/urządzenia zakupiony/e w ramach projektu muszą zostać trwale oznakowane napisem :” ARiMR- (rok produkcji)”, w sposób umożliwiający jego identyfikację przez okres 5 lat , licząc od roku następnego po roku, w którym dokonano płatności ( dotyczy to sprzętu/maszyn/urządzeń o wartości jednostkowej zakupu netto powyżej 1 000,00 zł).

Umowę na sprzęt wypełniamy czytelnie , wszystkie dane muszą być wypełnione ( proszę podawać pełny adres : kod pocztowy, miejscowość ,numer domu , poczta).

Ponadto w paragrafie pierwszym punkt pierwszy proszę szczegółowo wypełnić pozycje z faktury wszystkie łącznie z ilością poszczególnych elementów.

Iwona Łodo

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz