Kielce , 10.03.2020 r.

L.dz. 28/III/2020

Prezesi Rejonowych Kół

-wszyscy-

Uprzejmie informuje, iż dnia 03.03.2020 r. została podpisana umowa na zakup sprzętu pszczelarskiego oraz umowa na zakup urządzeń do prowadzenia gospodarki wędrownej na sezon 2019/20 .

W związku z powyższym każdy pszczelarz, który deklarował chęć zakupu sprzętu proszony  jest o niezwłoczny kontakt z biurem Związku przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów w ramach KPWP.

Procedury dokumentacyjne podobne jak w latach ubiegłych

- 2 egzemplarze umowy wypełnione czytelnie niebieskim długopisem ,

- 2 egzemplarze faktura/rachunek potwierdzone za zgodność z oryginałem czytelnym imieniem i nazwiskiem,

- 2 egzemplarze przelewu bankowego lub przekazu pocztowego potwierdzone za zgodność z oryginałem czytelnie imieniem i nazwiskiem niebieskim długopisem.

W przypadku wygenerowania potwierdzenie elektronicznie z klauzulą ,iż dany wyciąg  nie wymaga  potwierdzenia ……….. nie trzeba się podpisywać oraz deklaracja RODO, którą musi podpisać każdy odbiorca końcowy sprzętu osobiście, ale tylko wtedy gdy nie podpisywał tego w latach poprzednich.

Dodatkowe dokumenty do zakupu lawet to ubezpieczenia:

- OC,

- dowód rejestracyjny, świadectwo homologacji.

Wszystkie dokumenty proszę dostarczyć do  19.06.2020 r. do biura Związku osobiście lub Pocztą Polską, ewentualnie kurierem. Umowa na sprzęt i urządzenia do prowadzenia gospodarki wędrownej  posiadają nowe zapisy proszę skrupulatnie przeczytać i stosować się do wytycznych .

Jeżeli znajdzie się pszczelarz, który z jakiś przyczyn nie dokona zakupu deklarowanego sprzętu proszę niezwłocznie poinformować o tym fakcie biuro Związku . Druki umów do pobrania na stronie internetowej , w biurze Związku lub u Prezesa Koła .

Iwona Łodo

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Pismo przewodnie dot. sprzętu sezon 2020.doc doc 86,50 KB Pobierz
Umowa na sprzęt 2020.doc doc 80,50 KB Pobierz