Kielce , 28.02.2019 r.

Prezesi Rejonowych Kół

Świętokrzyskiego Związku Pszczelarzy

w Kielcach

Uprzejmie informuje, iż dnia 19.02.2019r.  została podpisana umowa na zakup sprzętu pszczelarskiego na sezon 2018/19 , natomiast 22.02.2019r. został podpisana umowa na zakup urządzeń do prowadzenia gospodarki wędrownej. W związku z powyższym każdy pszczelarz, który deklarował chęć zakupu sprzętu proszony  jest o niezwłoczny kontakt z biurem Związku przed dokonaniem jakichkolwiek zakupów w ramach KPWP.

Procedury dokumentacyjne podobne jak w latach ubiegłych ( 2 egzemplarze umowy wypełnione czytelnie niebieskim długopisem , 2 egzemplarze faktura/rachunek potwierdzone za zgodność z oryginałem czytelnym imieniem i nazwiskiem, 2 egzemplarze przelewu bankowego lub przekazu pocztowego potwierdzone za zgodność z oryginałem czytelnie imieniem i nazwiskiem niebieskim długopisem . W przypadku wygenerowania potwierdzenie elektronicznie z klauzulą ,iż dany wyciąg  nie wymaga  potwierdzenia ……….. nie trzeba się podpisywać oraz deklaracja RODO ,którą musi podpisać każdy odbiorca końcowy sprzętu osobiście.

Dodatkowe dokumenty do zakupu lawet to ubezpieczenia: OC, AC, dowód rejestracyjny, świadectwo homologacji) . Wszystkie dokumenty proszę dostarczyć do  10.06.2019 r. do biura Związku osobiście.

Umowa na sprzęt posiada nowe zapisy proszę skrupulatnie przeczytać i stosować się do wytycznych .

Jeżeli znajdzie się pszczelarz, który z jakiś przyczyn nie dokona zakupu deklarowanego sprzętu proszę niezwłocznie poinformować o tym fakcie biuro Związku . Druki umów do pobrania na stronie poniżej, w biurze Związku lub u Prezesa Koła .

Iwona Łodo

Nazwa pliku Typ pliku Rozmiar pliku Pobierz
Umowa zakup sprzętu pszczelarskiego sezon 2019.doc doc 75,50 KB Pobierz
Umowa na zakup sprzętu do prowadzenia gospodarki wędrownej 2019.doc doc 75,50 KB Pobierz